VVD Borrel: Elke 1e vrijdag van de maand van 16.30 - 18.00 uur

Editie 1 en 2 waren erg gezellig en daarom nodigen wij u uit voor alweer een derde editie van de VVD Borrel. Uiteraard hopen wij weer op een goede opkomst.

We willen nogmaals benadrukken dat wij graag een traditie willen opbouwen zodat we:
- Onze afdeling levendig kunnen houden en meer ideeën met elkaar uit te wisselen;
- Kunne peilen wat de meningen zijn in onze gemeente;
- Elkaar kunnen treffen om ontspannen iets te kunnen drinken.

Kortom, het is goed voor onze liberale lokale politiek dat we elkaar af en toe spreken. Doen we dat niet, dan zullen we krimpen en zal het 'liberale denken' binnen onze gemeente langzaam verdwijnen. Dat is niet goed.

Het is leuk als u ook niet VVD leden meeneemt als introducé, zodat er over lokale zaken kan worden gediscussieerd. Het is belangrijk elkaar op een dergelijke informele wijze te spreken. We nodigen u dan ook graag uit voor een gezellige borrel op vrijdag 3 juni 2016 rond 16:30 uur bij Café Deen te Oosterhesselen, Burgemeester de Kockstraat 34.

Met vriendelijke groet,

Bertil Bouwhuis
Bestuursvoorzitter Lokaal Netwerk VVD Coevorden